DIOR88 › Promosi

Promosi DIOR88: Free RM50, Welcome Bonus 100% dan Bonus Tanpa Turnover

Senarai lengkap promosi DIOR88, disusun mengikut kategori: daily jackpot, free credit, rebat dan komisen ejen, special bonus, tanpa turnover, reload pin, kumpul resit harian, daily check-in, BNG special event, mini game dan VIP. Setiap bonus ada terma sendiri. Tekan Live Chat untuk terma penuh sebelum menuntut.

Ringkasan semua promosi

KategoriPromosiNilai
Daily jackpotIn RM1 Free SpinRM5
E-Wallet RM5 FreeRM5
Cuci Menang BonusTanya Live Chat
Top 10 Cuci KingSehingga RM1,888
Free, rebat & komisenNew Register FreeRM50
Free Credit 365 DaysRM10
Deposit Member FreeRM10
2 Days Win & Lose Rebate6%
Weekly Commission10%
Free Share BonusRM10
Downline 1st Deposit RM30RM3
Lucky draw & Telegram4D Lucky DrawHadiah loteri
Join Telegram & Telegram Free ShareFree credit
Special bonusWelcome Bonus50% atau 100%
Weekend Bonus30%
Daily Bonus20%
Slot Unlimited Bonus10%
Tembak Ikan Bonus5%
Pin Unlimited10%
Tanpa turnoverNo Turnover Bonus20%, 30%, 40%
Reload pinReload Pin Bonus50%
Kumpul resitTopup x5 FreeRM3 hingga RM175
Daily check-inHari ke-3, 5, 715%, RM3, 50%
BNG special eventBNG Prize DropHadiah event
BNG RM10 Free 50%RM5
BNG Daily Bonus35%
Mini game888 Lucky SpinHadiah RM21,000
VIPVIP ClubExclusive lifetime bonus
Top 20 Referrer Hall of FameTanya Live Chat

1. Daily Jackpot Bonus

Top 10 Cuci King – free bonus sehingga RM1,888

Pertandingan untuk 10 pemain dengan jumlah cuci tertinggi, dengan hadiah free bonus sehingga RM1,888. Lebih banyak anda cuci, lebih tinggi kedudukan anda.

888 Partnership

DIOR88 ialah sebahagian daripada rangkaian 888 Partnership, hab untuk jenama kasino online Malaysia. Tekan 888 Partnership untuk melihat tawaran rangkaian.

2. Free Credit, Rebat dan Komisen Ejen

New Register Free RM50

Ahli baharu dapat free credit RM50 selepas mendaftar. Daftar sekarang dan tekan Claim, atau hubungi Live Chat.

Free Credit 365 Days RM10 dan Deposit Member Free RM10

Free credit RM10 setiap hari sepanjang tahun, serta RM10 percuma untuk ahli yang pernah membuat deposit.

2 Days Win & Lose Rebate 6% dan Weekly Commission 10%

Rebat 6% berdasarkan menang atau kalah anda dalam 2 hari, serta komisen mingguan 10% daripada downline anda.

Free Share Bonus RM10 dan Downline 1st Deposit RM3

Kongsi pautan referral anda melalui butang Invite atau Copy Link dan dapat RM10. Apabila downline membuat deposit pertama RM30, anda dapat RM3 percuma.

4D Lucky Draw

Cabutan bertuah 4D untuk ahli. Tanya Live Chat untuk hadiah dan tarikh cabutan.

Join Telegram dan Telegram Free Share

Sertai saluran Telegram rasmi DIOR88 untuk free credit tambahan, promosi terkini dan Telegram Free Share.

3. Special Bonus (Must Try)

BonusNilaiNota
Welcome Bonus50% atau 100%Deposit pertama ahli baharu
Weekend Bonus30%Sabtu dan Ahad
Daily Bonus20%Sekali sehari
Slot Unlimited Bonus10%Setiap deposit, tanpa had
Tembak Ikan Bonus5%Untuk game tembak ikan
Pin Unlimited10%Deposit pin tambah nilai, tanpa had

Welcome bonus ada dua pilihan: 50% atau 100%. Kadar lebih tinggi biasanya ada syarat turnover lebih tinggi. Tuntut sebelum deposit masuk.

4. No Turnover (Untuk Semua Payment)

Bonus tanpa syarat turnover untuk semua kaedah pembayaran: pilih 20%, 30% atau 40%. Anda tidak perlu mencapai jumlah pertaruhan tertentu sebelum boleh cuci. Tanya Live Chat untuk syarat lain seperti cuci maksimum.

5. Reload Pin 50% Bonus

Reload pinBonus percuma
RM5RM2.50
RM10RM5
RM30RM15

6. Bonus Kumpul Resit Harian

Top up jumlah yang sama sebanyak 5 kali dalam sehari dan dapat bonus percuma:

Top upBonus percuma
RM10 × 5RM3
RM20 × 5RM7
RM30 × 5RM11
RM50 × 5RM18
RM100 × 5RM35
RM500 × 5RM175

7. Daily Check-In Bonus

Check in setiap hari dan menang bonus serta-merta. Semakin lama anda check in berturut-turut, semakin besar ganjaran:

Check inGanjaran
Hari ke-315%
Hari ke-5RM3
Hari ke-750%

8. BNG Special Event

BNG Prize Drop (5 Oktober – 27 Disember)

Event hadiah rawak untuk game BNG (Booongo). Main game BNG yang layak dan berpeluang menerima hadiah drop semasa event berlangsung.

BNG RM10 Free 50% dan 35% BNG Daily Bonus

Deposit RM10 untuk game BNG dan dapat RM5 percuma (50%), atau tuntut bonus harian BNG 35%.

9. Mini Game: 888 Lucky Spin

Putar roda 888 Lucky Spin dan menangi hadiah bernilai sehingga RM21,000, termasuk telefon pintar, konsol permainan dan wang tunai. Tekan Putaran Bertuah untuk mula.

10. VIP

VIP Club – Exclusive Lifetime Bonus

Sertai VIP Club untuk bonus eksklusif seumur hidup. Tahap VIP termasuk Platinum, Diamond dan Royal; semakin tinggi tahap, semakin besar ganjaran. Tekan VIP Club untuk butiran.

Top 20 Referrer Hall of Fame

Senarai 20 ahli dengan referral terbanyak dalam rangkaian 888 Partnership. Kongsi pautan anda untuk naik kedudukan. Tekan Live Chat untuk hadiah terkini.

Cara tuntut promosi DIOR88

  1. Daftar atau login ke akaun anda.
  2. Pilih promosi yang anda mahu dan tekan Claim.
  3. Tekan Live Chat untuk sahkan terma, sebelum membuat deposit.
  4. Buat deposit dari RM1 melalui FPX, e-wallet, pin atau kripto, dan mula bermain.
  5. Selesaikan syarat bonus, kemudian cuci (withdraw) dari RM25.

Selesaikan satu promosi dahulu sebelum menuntut yang lain. Terma promosi boleh berubah. 18+ sahaja.

Login Register

Panduan DIOR88